8 października 2017

Jest nam bardzo smutno..Kochani, mam bardzo smutną informację..

Dzisiaj nasz uroczy jeżyk odszedł za Tęczowy Most.

Jest nam z tego powodu niewypowiedzianie smutno, przykro i najgorzej.


"Pojednanie z Jeżem - jedno z ostatnich zdjęć"


Mika, bo tak naprawdę miała na imię nasza jeżynka, przeżyła 3,5 roku. Na koniec niestety była już schorowana i czuła się coraz gorzej.. 

Już jest jej dobrze.
Zasnęła.

Śpij, jeżyku..

😔

7 komentarzy:

 1. Przykro mi, najtrudniej się pożegnać ze zwierzęcym przyjacielem ;c

  OdpowiedzUsuń
 2. Współczuję straty i łączę się w bólu. Wiem co to znaczy bo też w tym roku musiałam pożegnać się z moją ukochaną, 15-letnią kicią. Była już tak schorowana, że aż przykro było na to patrzeć... Pociesza mnie fakt, że ją już nic nie boli i biega spokojnie za tęczowym mostkiem.
  Mika pewnie już jest tam razem z nią, a z Tobą będzie tak długo jak będziesz o niej pamiętać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pół roku temu musiałam uśpić jedną ze swoich dwóch kotek, która miała wypadek. U doktora się cieszyłam i pocieszałam ją, bo myślałam, że to nic poważnego, a wyszłam od niego z małym, ciepłym pudełeczkiem. Rozumiem co to jest stracić ukochanego zwierzaka i współczuję Wam pożegnania z przyjacielem :c Wierzę jednak, że wszystkie nasze pociechy siedzą gdzieś na górze i się nami opiekują, a my się z nimi spotkamy, każdy w swoim czasie :) Mika nie czuje już bólu, a w mojej kotce być może znalazła przyjaciela. Los niestety nie chce nikomu odpuścić, ale liczą się wspomnienia i to, że Mika była z Wami szczęśliwa. Z pewnością daliście jej więcej miłości niż mogła oczekiwać i jest Wam teraz wdzięczna za wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro mi z powodu jeżyka. Była naprawdę pocieszna :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi przykro :( pamiętam jeszcze jak pisałaś że dostałaś ją jako prezent :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam wszystkim, Kochani, za takie miłe i ciepłe słowa. Naprawdę to z Marcinem doceniamy (on też bardzo przeżył odejście Jeża) <3 Jesteście najlepsi!

  OdpowiedzUsuń

Podobasię? Niepodobasię? A może po prostu chcesz dorzucić parę groszy od siebie? Pisz, chętnie odpowiem : D